Przegrali wygrany mecz

Piłka nożna

Strona główna Sport Piłka nożna

Pogoń wraca na fotel lidera

To było jedno z łatwiejszych zwycięstw Pogoni w tym sezonie. W meczu z beniaminkiem z Damnicy już w 6 minucie zespołową akcję wykończył Sylwester Ilanz, a kiedy 5 minut później prowadzenie podwyższył Rafał Morawski, kibice zaczęli się zastanawiać na ilu golach zatrzyma się licznik.

Lider znów jest w Lęborku!

Piłkarze Pogoni Lębork odzyskują pozycję w Słupskiej Klasie Okręgowej. Po wygranej na własnym boisku 3:1 ze Startem Miastko i remisem wicelidera, wrócili na pierwsze miejsce w tabeli.

Młodzi Pogoniści powołani do kadry

Dwóch zawodników drużyny rocznika 2000 Pogoni Lębork tj. pomocnik Jakub Kreft i napastnik Dawid Młyńczyk zostali powołani na konsultację do Kadry Pomorza.

Gospodarze z Pucharem

Dzień przed końcem roku,  w hali sportowej  przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku, odbył się  turniej piłki nożnej chłopców rocznika '94 i młodszych o...

Murkam przeciwnikiem w PP

Znamy już pary 1/16 finału Pucharu Polski. Losowanie odbyło się w czwartek, na posiedzeniu Wydziału Gier i Ewidencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Pogoń Lębork rozegra mecz na wyjeździe, 7 lub 8 marca, a jej przeciwnikiem będzie Murkam Przodkowo.

Wygrana pogonistów z Piastem

3 punkty do swojego dorobku ligowego dopisali piłkarze Pogoni Lębork po sobotnim meczu z Piastem Człuchów. Jedyną bramkę strzelili dopiero w 67 minucie, ale trzeba przyznać, że zadanie nie było łatwe. Nastawieni defensywnie goście ani trochę nie kwapili się do nawiązania otwartej gry, co skutecznie utrudniało rozwinięcie skrzydeł młodym lęborczanom.

Lider z Lęborka remisuje na ciężkim terenie

Po takich meczach zwykło się mawiać: „Lepiej dwóch rannych niż jeden zabity”. Na ciężkim, także dosłownie, terenie Pogoń bezbramkowo zremisowała w Pęplinie w meczu z czwartym Karolem.

Trzecioligowiec lepszy od Pogoni

W ośmiostopniowym mrozie przy sztucznych światłach na boisku Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbył się w sobotę sparing seniorów Pogoni Lębork z trzecioligowym Gryfem Wejherowo.

Ze Słupska wrócili bez punktów

Wysoką porażką zakończył się niedzielny mecz Pogoni z rezerwami słupskiego Gryfa. Na kilkanaście godzin przed meczem nie było wiadomo gdzie rozegrane zostanie spotkanie.

Przygotowania Pogoni do IV ligi

8 lipca wznawiają treningi piłkarze lęborskiej Pogoni. Obecnie, w trakcie trwającej trzy tygodnie przerwy, załatwiane są formalności związane z grą w nowej lidze oraz ustalany jest plan przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2008/2009. Poznaliśmy wstępny grafik sparingów.