Tenis

Strona główna Sport Tenis

Mocny akcent na początek

Wysoką wygraną 9:1 rozpoczęli sezon tenisiści Poltarexu Pogoni Lębork w nowym sezonie I ligi. Przyjezdny zespół MOKS Słoneczny Stok Białystok miał niewiele do powiedzenia i większość pojedynków zakończyła się wynikiem 3:0 dla Pogonistów.

Pogoniści wracają do stołów

Rozpoczynają się rozgrywki I liga tenisa stołowego mężczyzn sezonu 2012/2013. Swoje pierwsze spotkanie 14 września o godz. 18.00 w Miejskiej Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku zagra Poltarex Pogoń Lębork.

Przygotowania tenisistów Pogoni

Tenisiści stołowi Poltarex Pogoń Lębork pracowicie spędzają wakacje przygotowując się do nowego sezonu. Okres lipcowy to przygotowanie kondycyjno - wytrzymałościowe . potocznie zwane „ładowanie akumulatorów” na długi i wyczerpujący sezon rozgrywkowy.

Porażka z Radzyniem po walce

Niekorzystnie dla gospodarzy zakończyło się spotkanie Poltarex Pogoni Lębork z Alfą Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski. Po emocjonującej walce, Pogoniści przegrali z Radzyniem 2:3.

Spięcie z Elektrykiem

Tenisiści stołowi Pogoni Lębork kolejny raz odnieśli zwycięstwo. W ramach 16. serii spotkań, podejmowali w Lęborku zawodników Elektryka Toruń.

Koniec europejskiej przygody

Węgierska ekstraklasa pokazała w Lęborku swoją wyższość. W sobotę tenisiści Pogoni Lębork przegrali 4:1 z Buki TK Gyogyfurdo Buk w ramach meczu III rundy TT Inter Cup.

Tenisiści nadal wygrywają

W niedzielę, w ramach 14. serii spotkań I ligi, Pogoń Lębork rozegrała mecz na wyjeździe z ŻTS STS Nowy Dwór Gdański. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:9 dla lęborczan. To piąte z kolei zwycięstwo Pogonistów.

Pogoń na III OTK

Patryk Jendrzejewski i Marek Prądziński - zawodnicy pierwszoligowej drużyny tenisa stołowego Pogoni Lębork, rywalizowali w miniony weekend w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Zawierciu.

Nadarzyn pokonany

Wysokim wynikiem 1:9 zakończyło się wyjazdowe spotkanie tenisistów Pogoni Lębork. Meczem z GLKS Nadarzyn II, wygrywając pewnie większość pojedynków, lęborczanie utrzymali dobrą passę trzech kolejnych zwycięstw.

Pogoń wygrywa z HALS Warszawa

W jedenastej kolejce 1 ligi tenisa stołowego mężczyzn, Pogoń zwyciężyła w rozgrywanym w Lęborku meczu z SCK HALS Warszawa. Gospodarze bez większych trudności wygrali prawie wszystkie pojedynki.
- Reklama -

CZYTAJ TAKŻE