Siatkówka

Strona główna Sport Siatkówka

Baltic Rally – turniej w Greifswald

Pierwszy turniej eliminacyjny w ramach projektu „Baltic Rally – Bałtyckie mistrzostwa amatorów w grach zespołowych” odbył się w Niemczech w miejscowości Greifswald w dniach 1-2 września.

W siatkówkę grali na Orliku

Zakończyły się lęborskie eliminacje do rozgrywek siatkarskich Orlik Volleymania 2012. Przez cztery dni w zawodach uczestniczyło 21 zespołów i rozegrano 32 mecze w różnych warunkach pogodowych.

Kolejny plażowy turniej

Już po raz drugi odbył się w naszym mieście Jakubowy Turniej Siatkówki Plażowej w ramach Lęborskich Dni Jakubowych. W 25 lipca zostało rozegranych 15 meczy, które wyłoniły najlepszych siatkarzy plażowych w Lęborku. W całym turnieju uczestniczyło 9 zespołów, mocno zróżnicowanych pod względem wieku zawodników.

SPS Lębork ze złotym medalem

Najmłodsi siatkarze klubu SPS Lębork uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Trójmiasta w Minisiatkówce Chłopców, w którym udało im się zdobyć złoty medal.

Amatorska Liga Siatkówki – 5. kolejka

Kolejne mecze zostały rozegrane w ramach rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. W tym miesiącu siatkarze amatorzy spotkali się tylko raz w ostatnią niedziele lutego.

Faza grupowa Baltic Rally za nami

Rozegrane zostały wszystkie mecze fazy grupowej turnieju eliminacyjnego w Lęborku rozgrywanego w ramach projektu Baltic Rally realizowanego przez Miasto Lębork oraz Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA.

Po drugiej kolejce ALS

Dzień przed wigilią odbyła się druga kolejka Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Była to zarazem ostatnia kolejka w tym roku.

Faza play-off Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku

Została rozegrana faza play-off amatorskich rozgrywek w Lęborku. O dwa miejsca w półfinałach walczyło 7 zespołów, pozostałe dwa wywalczyli zawodnicy Skojan MG Trans Puck i I Lęborskiego Batalionu Zmechanizowanego.

Eliminacje Baltic Rally w Lęborku

Miasto Lębork i Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA zapraszają siatkarzy amatorów do uczestnictwa w turnieju eliminacyjnym odbywającym się w ramach projektu „Baltic Rally – Bałtyckie mistrzostwa amatorów w grach zespołowych” programu Południowy Bałtyk.

Koniec sezonu siatkówki plażowej

Dobiegły końca wakacyjne rozgrywki siatkówki plażowej organizowane przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku i SPS Lębork. Turniej finałowy podsumowujący cały cykl odbył się 29 sierpnia.