Reklama

W ten weekend zespół juniorów SPS Lębork brał udział w finałowym turnieju o mistrzostwo województwa pomorskiego. Finał odbywał się w dniach 01-03.02.2013, a gospodarzem był Trefl Gdańsk.

W pierwszy dniu lęborski zespół prowadzony przez trenera Jarosława Pruskiego pokonał po ciężkim boju Stoczniowiec Gdańsk 3:2. W drugim meczu Trefl gładko pokonał Juranda Malbork 3:0. W sobotę w Jurand pokonał Stoczniowca Gdańsk 3:0, a SPS zmierzył się z faworytem tego turnieju, zespołem z Gdańska. Po dobrym i wyrównanym meczu górą byli gospodarze i pokonali naszych juniorów 3:1.

fot. SPS Lębork

Ostatni dzień to mecz z Jurandem decydujący o drugim miejscu. Po naszym zespole widać było trudy wcześniejszych ciężkich spotkań i okazało się że to drużyna z Malborka pokonała nasz zespół 3:0 i uplasowała się na 2 miejscu. Po  szybkiej wygranej Trefla ze Stoczniowcem 3:0 my mogliśmy się cieszyć z brązowych medali i awansu do 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów. Turniej ten odbędzie się już za tydzień w Olsztynie , a naszymi przeciwnikami będą: Chemik Olsztyn, Chemik Bydgoszcz, BAS Białystok.

Skład brązowych medalistów: Dawid Wojciech, Majcherski Fabian, Krampa Przemysław, Piasecki Paweł, Richert Karol, Jędzrzejczyk Adam, Majcherski Oskar, Ekman Tobiasz, Młyński Bartłomiej, Komorowski Mateusz, Gański Patryk, Stoltman Robert, Piasecki Jacek, Kurzępa Jakub. Trener I: Jarosław Pruski. Trener II: Dawidowski Marcin.

Poprzedni artykułBramkarze mają własnego trenera
Następny artykułTOW Gryf Pomorski w starostwie