Reklama

Za nami drugi turniej z cyklu Wakacyjnych Turniejów Siatkówki Plażowej 2009 odbywających się na kompleksie rekreacyjnym CSiR w Lęborku. Początek był mało obiecujący z powodu padającego deszczu, lecz im dłużej trwały rozgrywki pogoda robiła się bardziej przyjazna zawodnikom.

Zawody prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W kategorii gimnazjów pierwsze miejsce zajęła para Rafał Sidun – Konrad Dembiński pokonując pozostałych rywali po 2:0. Drugą lokatę zajęli Brzeziński Cezary i Domaros Patryk, a trzecie medalowe miejsce przypadło parze Sagała Patryk – Porębski Tomek.

x / fot. Marcin Klukowski
Uczestnicy II Wakacyjnego Turnieju Siatkówki Plażowej. / fot. Marcin Klukowski

W starszej kategorii wiekowej mecze były bardzo zacięte i obfitowały w ciekawe zagrania. Finał okazał się rewanżem pierwszego turnieju, w którym para Korniak Dariusz – Schulz Damian wygrała z Oleszczuk Łukasz – Lis Mateusz. Tym razem górą była para Oleszczuk – Lis, która wykazała się większą koncentracją w spotkaniu i zwyciężyła w całym turnieju. Trzecie miejsce zajęli Nastały Paweł – Dziedziński Jakub pokonując w meczu zespół Oleszczuk Mateusz – Zarębski Adrian.

Zwycięskie zespoły otrzymały medale i dyplomy przygotowane przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku. Ostatni, finałowy turniej siatkówki plażowej odbędzie się 29 sierpnia. Wtedy poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Wakacyjnych Turniejów Siatkówki Plażowej.

Poprzedni artykułDobry początek Pogoni
Następny artykułStudiuj za pieniądze z UE