Reklama

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku organizowane przez SPS Lębork oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku weszły w fazę play off. Osiem zespołów będzie walczyło o awans do drugiej fazy  i  wejście do finału.

I faza będzie rozgrywana w formie dwumeczu (mecz i rewanż), zwycięskie zespoły awansują do drugiej fazy najlepszej czwórki gdzie rozegrają kolejne spotkania. Zwycięzcy II fazy zagrają w finale, przegrani będą walczyć o 3  miejsce. Pierwsza faza zapowiada się bardzo interesująco.

e
19 kwietnia poznamy zwycięzcę Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. / fot. ALS Lębork

Oprócz zespołu Romek Lębork, który zakończył rundę zasadniczą na pierwszym miejscu nie przegrywając przy tym seta, pozostałe zespoły prezentują podobny poziom gry. Emocje podczas rozgrywanych meczy na pewno będą widoczne, zawodnicy wychodząc na boisko walczą o każdy punkt. Wszystkie zespoły rozegrają pierwsze spotkanie 8 marca, początek gier o godzinie 10 w hali widowiskowo – sportowej przy ulicy Piotra Skargi 52.

W marcu czekają nas jeszcze dwa spotkania – 15 i 23.  Ostatnie mecze półfinałowe zostaną rozegrane 5 kwietnia. Spotkania o  1 i 3 miejsce odbędą się 19 kwietnia. To właśnie tego dnia poznamy zwycięzcę Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Całości rozgrywek patronuje Burmistrz Włodzimierz Klata oraz Dziennik Bałtycki.

Nadesłał Marcin Klukowski.
Poprzedni artykułPosłuchaj akordeonu na żywo
Następny artykułKino Fregata w Lęborku