Reklama

Została rozegrana faza play-off amatorskich rozgrywek w Lęborku. O dwa miejsca w półfinałach walczyło 7 zespołów, pozostałe dwa wywalczyli zawodnicy Skojan MG Trans Puck i I Lęborskiego Batalionu Zmechanizowanego.

Pierwszym zespołem który wywalczył awans do półfinałów był KS Baza 44 który pokonał najpierw zespół Gim 2 Lębork 2:0, a później w ciężkich bojach wygrywając 2:1 z zespołem Romek Lębork. Drugi zespół awansujący do dalszych rozgrywek to Tom Blok Wejherowo który w walce pokonał Bojan Żubry 2:0.

Przed tym meczem zespół Bojan Żubry pokonał AZS Lębork. Po meczach fazy play off znamy pary półfinałowe, są to: Skojan MG Trans Puck – KS Baza 44 oraz I Lęborski Batalion Zmechanizowany – Tom Blok Wejherowo. Przed tymi meczami rozegrane zostaną mecze o miejsca 8-9 pomiędzy Gim 2 Lębork a Młodzi Gniewni i o miejsca 5-6 pomiędzy Bojan Żubry a Romek Lębork. Zespół AZS Lębork zakończył rozgrywki na miejscu 7.

Już 21 kwietnia odbędą się ostatnie mecze rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Serdecznie zapraszamy, mecze półfinałowe odbędą się o godzinie 11:00 a finał i mecz o 3 miejsce o 12. Podsumowanie całych rozgrywek zaraz po zakończeniu meczy finałowych.