Trwa zacięta walka w lęborskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. Po trzeciej kolejce liderem pozostaje Jednostka Wojskowa Lębork, drugie miejsce zajmują zawodnicy Bazy 44, trzecia lokata należy do zespołu Bojan – Żubry.

Mecz pomiędzy Jednostką Wojskową Lębork a Romek Lębork był bardzo emocjonujący i walka toczyła się o każdy punkt. Oba zespoły bardzo poważnie podeszły do meczu. Zakończył on się zwycięstwem Wojskowych 2:1.

Drugim pojedynkiem w którym była potrzeba rozegrania trzeciego seta  był mecz pomiędzy zespołami Tom Blok Wejherowo a Skojan Team Puck. Pierwszy set wysoko wygrali zawodnicy Skojan Team Puck. Później wygrywali zawodnicy Tom Blok. Pozostałe sety były bardzo wyrównane i o zwycięstwie decydowała lepsza koncentracja w końcówce setów. Cały mecz wygrali zawodnicy Tom Blok Wejherowo.

Dwa pozostałe mecze zakończyły się po rozegraniu dwóch setów, Baza 44 pokonała bez większego trudu AZS Lębork 2:0, w drugim meczu  zwycięstwo przyszło może trochę trudniej zawodnikom Bajan- Żubry którzy  pokonali Mechaniol Team w dwóch partiach. Mechaniol Team do połowy obu setów walczył jak równy z równym, w końcówkach lepsi okazywali się zawodnicy Bojan-Żubry.

Kolejna kolejka rozgrywek odbędzie się 27 listopada.