Reklama

Każdą kiepską passę w finansach osobistych można przerwać! Dzięki odpowiedniej wiedzy i mądremu planowaniu, nawet w najgorszej sytuacji możliwe jest świeże otwarcie – jak podejść do sprawy wyjaśnia kancelaria Vestra realizująca projekt Nabici w długi.

W życiu bywają trudne sytuacje, które sprawiają, że spłacanie zaciągniętych zobowiązań przestaje być możliwe. Czasem wynika to ze złego stanu zdrowia, czasem z utraty pracy, innym razem ze zdarzeń losowych na które nie mamy wpływu. Tych powodów może być całe mnóstwo… Dlatego tak ważne jest danie sobie szansy na nowe życie i ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Upadłość umożliwiona została jedynie osobom, które są niewypłacalne, czyli niebędące w stanie regulować swoich zobowiązań od co najmniej 3 miesięcy.

Kiedy konsument pozostaje niewypłacalny? Przede wszystkim w sytuacji, gdy jego miesięczne wynagrodzenie jest zbyt niskie, aby mógł on pokryć wydatki związane z utrzymaniem oraz spłatą długów.

Dzięki naszej kancelarii każda osoba niebędąca przedsiębiorcą, czyli każda osoba nieprowadząca w momencie składania wniosku działalności gospodarczej, ma szansę na ogłoszenie upadłości konsumenckiej, czyli nawet na całkowite oddłużenie. Jeśli jesteś taką osobą i masz długi, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić- skontaktuj się z nami! Wspólnie przejdziemy przez cały proces i pomożemy na każdym jego etapie. Z nami oddłużanie jest proste.

Poprzedni artykułPoznaj ABC upadłości konsumenckiej
Następny artykułCo z majątkiem dłużnika po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?