Reklama

Windykator nie daje Ci żyć, telefon ciągle dzwoni, a skrzynka jest już zapchana od smsów z przypomnieniem o terminach płatności? Trudna sytuacja finansowa sama w sobie jest już mocno stresująca. Gdy w grę wchodzą mało etyczne zachowania windykatorów, łatwo wpaść w panikę i popełnić kosztowne błędy. Jak tego uniknąć podpowiadają fachowcy z kancelarii VESTRA realizującej projekt Nabici w długi.

Postępowanie sądowe w procesie windykacji jest skomplikowane, dlatego ciężko dochodzić swoich praw samodzielnie. Firmy windykacyjne i banki bardzo często próbują zastraszyć dłużników, zdarza się nawet, że działają niezgodnie z prawem, albo próbują wykorzystać niewiedzę i nieświadomość klientów. Dlatego ważne jest, aby doświadczeni prawnicy zadbali o Twoje prawa, ponieważ to właśnie oni najlepiej wiedzą, czy i w jakich wypadkach wierzyciel może wystąpić do sądu z pozwem o spłatę zadłużenia, jakie masz prawa i obowiązki.

Adwokaci, czyli doświadczeni eksperci w procesach o oddłużenie, sporządzą sprzeciw od nakazu zapłaty, a także będą reprezentować Twoje interesy w postępowaniu sądowym. To znacznie zwiększa prawdopodobieństwo rozstrzygnięcia sprawy sądowej na Twoją korzyść i daje lepsze rezultaty. Dodatkowym atutem jest fakt, że kancelaria Vestra sp. z o.o. pobiera honorarium za działania w sprawie jedynie w przypadku wygrania sprawy. Wobec tego opłatę za działania w sprawie wykonasz dopiero po wygraniu sprawy, dlatego korzystając z naszych usług- niczego nie tracisz! Właśnie dlatego warto udać się po pomoc do Kancelarii Vestra sp. z o.o.

Poprzedni artykułWędkarze testowali nowy podest przy brzegu Morskiego Oka
Następny artykułNatura wygrała na Artylerzystów i jest problem