Reklama

Otrzymałem nakaz lub pozew z sądu! Co dalej? Dla wielu z nas to całkiem obca sytuacja – co wtedy robić podpowiadają fachowcy z kancelarii VESTRA realizującej projekt Nabici w Długi. Warto pamiętać o ważnej zasadzie – musimy działać szybko.

Bez obaw. Gdy otrzymamy nakaz lub pozew z sądu, to właśnie ten moment, w którym Kancelaria Vestra może skutecznie dołączyć do sprawy i reprezentować Twoje interesy, aby unieważnić istniejące zadłużenie. Pamiętaj, że możemy dołączyć tylko  w ciągu 14 dni od momentu odebrania przez Ciebie nakazu lub pozwu, dlatego musisz dostarczyć powyższy dokument na adres Kancelarii niezwłocznie.

Poniżej przedstawimy kilka firm pożyczkowych, firm windykacyjnych, funduszy sekurytyzacyjnych oraz banków, które często pojawiają się jako strona powodowa w pozwie sądowym lub nakazie: Profi Credit Polska S.A., Provident Polska S.A., PROKURA NSFIZ, ULTIMO NSFIZ, TAKTO NSFIZ, Alektum Capital AG, EQUES DEBITUM, Santander Consumer Bank S.A., NEST BANK S.A, SVEA EKONOMI CYPRUS LTD, Yes Finance S.A. oraz wiele innych.

W trakcie procesu będziesz reprezentowany przez profesjonalnego pełnomocnika, który złoży sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowie na pozew. Twoja sprawa może trafić do Sądu Rejonowego lub Okręgowego właściwego ze względu na Twoje miejsce zamieszkania, lub do sądu prowadzącego elektroniczne postępowanie, czyli Sądu Rejonowego Lublin- Zachód w Lublinie. Na etapie elektronicznego postępowania przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie nasza Kancelaria  osiąga 100% skuteczność.

Sąd rozpatrzy odpowiedź na pozew lub sprzeciw od nakazu zapłaty i wówczas wyda wyrok lub postanowienie w sprawie. Mimo, iż zawsze istnieje ryzyko przegranej, to nasza Kancelaria dzięki wieloletniemu doświadczeniu ma na koncie wiele wygranych spraw. Anulowaliśmy nawet ponad stutysięczne długi. Warto nam zaufać i uwolnić się od zadłużenia.

Poprzedni artykułAntywindykacja – czym jest i jak możemy z niej korzystać
Następny artykułPrawie wszystko w temacie MÓJ PRĄD 4.0 czyli o programie dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych