Reklama

Od 15 kwietnia br. trwa nabór wniosków w ramach części pierwszej Programu Mój Prąd na lata 2021 – 2023.

Wnioski o dofinansowanie mogą składać prosumenci w nowym systemie net billing oraz dotychczasowi prosumenci, którzy zmienili system rozliczania z systemu opustów na nowy system net billing.

Celem Programu jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych poprzez jej magazynowanie w magazynach energii i ciepła oraz zwiększenie efektywności zarządzania energią elektryczną.

Dofinansowanie można otrzymać na zakup, montaż, transport i uruchomienie mikroinstalacji fotowoltaicznych oraz urządzeń służących magazynowaniu energii elektrycznej  i/lub ciepła.

Łączna maksymalna wysokość dofinansowania wynosi nie więcej niż 20,5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

Szczegółowych informacji o programie Mój Prąd w ramach nieodpłatnej konsultacji udzielają Doradcy Energetyczni na stronie: https://doradztwo-energetyczne.gov.pl/

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich spraw technicznych i formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułCo robić? Nakaz z e-sądu i postępowanie we właściwym sądzie rejonowym
Następny artykułWędkarze testowali nowy podest przy brzegu Morskiego Oka