Reklama

Lokalna firma Leszczyński Systems z Lęborka we współpracy z największym serwisem pożarniczym w Polsce, Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl, stworzyła ofertę dedykowaną służbom mundurowym, dotyczącą instalacji odnawialnych źródeł energii.

Oferta skierowana jest do jednostek Straży Pożarnych (PSP, OSP), Wojska, Policji, Szpitali, osób pełniących w nich służbę oraz ich rodzin. W podziękowaniu za ich zaangażowanie, przygotowano specjalne rabaty. Projekt „Energia Dla Straży” to nie tylko fotowoltaika czy pompy ciepła, ale wkrótce również autorskie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i postępowania podczas pożarów tych systemów Aby otrzymać bezpłatną ofertę, należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.energiadlastrazy.pl.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich spraw technicznych i formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Firma należy do społeczności Corab Partner, czyli sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Dodatkowo, oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług oraz produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych jak i pomp ciepła.

Leszczyński Systems to lokalna firma rodzinna, której celem jest zapewnienie najlepszych rozwiązań w dziedzinie energii odnawialnej.

www.LeszczynskiSystems.pl

+48 669 777 999

+48 669 777 246

+48 665 777 246

[email protected]