Reklama

Panele o większej powierzchni produkują więcej mocy — jednak na ich montaż potrzeba dużo miejsca. Panele mniejsze nie zajmują wiele powierzchni, co ważne nie obciążają konstrukcji, są także łatwiejsze do montażu.

Przy wyborze właściwych modułów należy zwrócić uwagę na ich wydajność i efektywność pracy, które niekoniecznie wiążą się z ich wielkością i liczbą ogniw. Najważniejsze parametry wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych to: nowoczesna technologia wykonania,  sprawność modułu,  współczynnik temperaturowy, roczny spadek mocy, jakość wykorzystanych komponentów.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich spraw technicznych i formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  • +48 669 777 999
  • +48 669 777 246
  • +48 665 777 246
  • [email protected]
Poprzedni artykułInstalacja fotowoltaiczna a planowanie budowy domu. Co warto wiedzieć
Następny artykułEnergia Dla Straży – Leszczyński Systems z ofertą OZE dla służb