Reklama

Gdy nasze zadłużenie wymknie się spod kontroli, kolejne wezwania do zapłaty i agresywne windykacje bywają paraliżujące. Z pomocą przybywa kancelaria VESTRA i jej projekt Nabici w długi – jak mogą pomóc Tobie lub znajomemu, który wpadł w finansowe tarapaty? Warto poznać historię dającą nadzieję dla każdej osoby, który musi mierzyć się z zadłużeniem.

Jeżeli nękają Cię windykatorzy albo prowadzone jest wobec Ciebie postępowanie windykacyjne przez komornika, znamy skuteczne sposoby, aby pomóc Ci wyjść z długów. Pomogliśmy już wielu osobom, znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.

Zapoznaj się z historią pana Krzysztofa B., który nam zaufał, dzięki temu odzyskał spokój i pozbył się długów. O tym jak wyglądał cały proces krótko opowie Pan Krzysztof:

Witajcie!

Nazywam się Krzysztof B. i zanim trafiłem pod skrzydła Kancelarii Vestra zmagałem się z bardzo ciężką sytuacją. Dotychczas nie miałem problemów ze spłatą bieżących zobowiązań, zawsze terminowo spłacałem raty kredytów. Niestety w wyniku pandemii straciłem pracę i wówczas rozpoczęły się moje problemy. Żeby mieć pieniądze na życie, bieżące wydatki oraz spłatę dotychczasowych rat, brałem kolejne pożyczki, szczególnie w parabankach. Dzięki kolejnym pożyczkom na chwilę byłem w stanie załatać dziurę finansową w domowym budżecie, jednak w pewnym momencie okazało się, że wpadłem w spiralę zadłużenia. Nie miałem już środków na spłatę jakichkolwiek zobowiązań i zaczęli mnie nękać windykatorzy. Byłem już na granicy załamania nerwowego, wydawało mi się, że już nigdy nie wrócę do spokojnego życia. Wówczas przypadkowo natrafiłem na baner reklamowy Kancelarii Vestra. Uznałem, że nie mam już nic do stracenia i zadzwoniłem pod wskazany numer telefonu. Po drugiej stronie słuchawki bardzo miła Pani odpowiedziała na wszystkie moje pytania, rozwiała wszelkie moje wątpliwości, a co najważniejsze dała mi nadzieję, na to, że mogę uwolnić się od długów. Mimo, tego, że początkowo byłem sceptycznie nastawiony i nie wierzyłem, że to może się udać – podpisałem umowę. Przekonało mnie minimum formalności i załatwienie wszystkiego bez wychodzenia z domu. Jedynym moim zadaniem było przekazywanie do Kancelarii bieżącej korespondencji.

Pracownicy Kancelarii poinstruowali mnie jak rozmawiać z windykatorami i jak bronić się przed ich nękaniem. Od kiedy zacząłem współpracę z Kancelarią Vestra natarczywość firm windykacyjnych zmniejszyła się, a co więcej ja już wiedziałem jak sobie z Nimi radzić – nabrałem pewności siebie. Najważniejsze jednak jest to, że po kilku miesiącach otrzymałem pierwszy wyrok, z którego wynikało, że mój dług został anulowany! Z biegiem czasu na skutek działań podejmowanych przez profesjonalistów z Kancelarii Vestra, zacząłem otrzymywać ich coraz więcej.  Moja radość była ogromna, nie zdawałem sobie sprawy, że jest to w ogóle możliwe. Dzisiaj jestem człowiekiem wolnym od długów, uwolniłem się od rosnących każdego dnia odsetek, pozbyłem się windykatorów.

Dziękuję pracownikom Kancelarii Vestra, za pomoc jaką mi udzielili! Dzisiaj znów mogę prowadzić spokojne i szczęśliwe życie.

Krzysztof B.

Mamy nadzieję, że zarówno historia pana Krzysztofa jak i pozostałych zadowolonych klientów Naszej Kancelarii utwierdzi Cię w przekonaniu, że nie jesteś sam i z długami można sobie poradzić. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

Poprzedni artykułCzy tablica na lęborskim Cmentarzu Żołnierzy Armii Czerwonej wymaga korekty lub uzupełnienia?
Następny artykułJaki rodzaj ogrzewania jest bardziej opłacalny – pompa ciepła czy gaz?