Reklama

Powszechnie mówi się obecnie o nowoczesnych pompach ciepła i ich niezaprzeczalnych zaletach, takich jak długa żywotność, brak emisji zanieczyszczeń, ekologia, możliwość skorzystania na jej zakup z dotacji lub ulgi termomodernizacyjnej. Zwłaszcza polecane jest zastosowanie pompy ciepła w połączeniu z fotowoltaiką za względu na niemal zerowy koszt eksploatacji.

Do wad pomp ciepła należy dość wysoki koszt zakupu (kilka-kilkanaście tys.), jednak w dłuższej perspektywie to rozwiązanie jest bardziej opłacalne niż inwestycja w kotły gazowe. Z kolei jeśli chodzi o wymienione właśnie kotły, choć ich zakup jest tańszy w stosunku do pomp ciepła, za to eksploatacja jest droższa.

Możemy również starać się o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze.

Wybór jak zwykle należy do inwestorów. Leszczyński Systems jako doświadczony instalator i specjalista w odnawialnych źródłach energii służy radą i pomocą podczas planowanych inwestycji.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułSkuteczna walka z firmami windykacyjnymi jest możliwa! Poznaj historię pana Krzysztofa
Następny artykułSterty śmieci zalegają na lęborskich osiedlach