Reklama

Gdy zobowiązania finansowe przerastają nasze możliwości, bezcenne jest profesjonalne wsparcie, które pozwoli nam stanąć na nogi. Taką pomoc oferuje lęborska kancelaria Vestra i jej projekt „Nabici w długi”. Jeśli znalazłeś się w kiepskiej sytuacji finansowej nie zwlekaj i jeszcze dziś zwróć się o pomoc. A może znasz kogoś kto potrzebuje takiego wsparcia? Przekaż mu poniższe informacje!

Dłużniku! Spirala zadłużenia i komornik to nie koniec świata! Znamy skuteczne sposoby, aby uwolnić Cię od nieprzyjemności związanych z uporczywym nękaniem Cię przez windykatorów – niezliczonych telefonów i stosów pism. Domyślamy się, że ogarnia Cię strach i niepewność, a co więcej brak pomysłów jak sobie z tym poradzić. Proces sądowy z pewnością Cię przeraża, ale nasza wykwalifikowana kadra pomoże Ci sprawnie i bezproblemowo przejść przez procedurę sądową, która początkowo wydaje się niemożliwa do przejścia. Z nami nie jesteś skazany na porażkę, pomożemy Ci się uporać z zadłużeniem, a Twoje życie znów stanie się lepsze.

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz nie tylko usługę antywindykacji – czyli anulowania długu, ale również usługę upadłości konsumenckiej. Nasza kadra pomoże Ci dopasować usługę odpowiednią do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej, aby wybrać jedną z nich.

Jak pomożemy Ci anulować dług w usłudze antywindykacji? Wystarczy, że przekażesz nam otrzymane nakazy bądź pozwy z sądu, a my rozpoczniemy procedurę zmierzającą do umorzenia Twojego długu. Jako Twój pełnomocnik będziemy odpowiadać na wszelkie pisma sądowe oraz uczestniczyć w postępowaniu sądowym. Z nami Twój udział w procesie sądowym nie będzie konieczny, co pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnej procedury sądowej i nierównej walki z wierzycielem. Jedyne o czym musisz pamiętać, to przekazanie nam korespondencji otrzymanej z sądu w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania. Wówczas będziemy mogli skutecznie bronić Cię przed sądem i w efekcie doprowadzić do umorzenia długu. 

Jeżeli jednak Twoje zadłużenia sięgają już kilkudziesięciu tysięcy złotych, dodatkowo komornik prowadzi przeciwko Tobie postępowanie egzekucyjne i nie radzisz już sobie z najdrobniejszymi płatnościami, nie martw się – również możemy Ci pomóc. W takim przypadku mamy dla Ciebie usługę upadłości konsumenckiej, która pozwoli na całkowite oddłużenie (umorzenie zadłużenia bez planu spłaty) bądź w części, ale wówczas Twój dług zostanie rozłożony na rozsądne, możliwe do spłaty niewielkie raty. Dodatkowo w momencie ogłoszenia upadłości konsumenckiej wszelkie postępowania prowadzone przez komornika zostaną zawieszone, zaś na wypadek, gdyby lokal mieszkalny, którego jesteś właścicielem został sprzedany, otrzymasz środki na wynajem mieszkania.

Dłużniku nie czekaj! Sprawimy, że Twoje długi przestaną się powiększać i dopasujemy usługę na miarę Twoich potrzeb. Z nami dostaniesz szansę, aby raz na zawsze pozbyć się długów.

Poprzedni artykułStary, zrujnowany mostek na rzece Okalicy zdemontowany
Następny artykułPomorskie w rankingu FDI Europejskie Miasta i Regiony Przyszłości