Reklama

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz być postrzegany jako odpowiedzialny społecznie i ekologicznie, warto zainteresować się technologią fotowoltaiki. Dobrze zaplanowana instalacja fotowoltaiczna to nie tylko duża oszczędność, ale także niezależność.

Czytaj także: Czy można kupić kolorowe panele fotowoltaiczne? >>

Inwestycja w prąd ze słońca przynosi wymierne korzyści. Przedsiębiorcy lub instytucje, którzy w swojej działalności wykorzystują do produkcji energii elektrycznej źródła odnawialne, są postrzegane jako odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Korzystając ze źródeł odnawialnych uzyskujesz niezależność energetyczną od dostawców prądu, ponieważ nie dotyczą Cię podwyżki za opłaty. Podczas korzystania z instalacji fotowoltaicznej nie ponosisz żadnych kosztów jej obsługi, przez co zyskujesz wymierne korzyści dla swojego przedsiębiorstwa.

Firma Leszczyński Systems specjalną ofertę instalacji fotowoltaicznych kieruje do firm, instytucji i spółdzielni mieszkaniowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zadzwoń lub napisz.

Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych. Własna elektrownia słoneczna na wyciągnięcie ręki!

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]

Czytaj także: Czy panele fotowoltaiczne trzeba czyścić? Jeśli tak, to w jaki sposób >>

Poprzedni artykułSeniorzy coraz bardziej cyfrowi – już trzy czwarte z nich otrzymuje świadczenia z ZUS na konto
Następny artykułZUS rozda 75 mln zł na poprawę bezpieczeństwa w pracy