Reklama

Wielka różnorodność pokryć dachowych pozwala inwestorom do woli przebierać w kolorach czy fakturach dachu. Ale co w sytuacji, gdy chcemy, aby system fotowoltaiczny montowany na budynku pasował do niego kolorystycznie? Czy możemy wybrać panele fotowoltaiczne w dowolnym kolorze?

Choć jeszcze nie są w powszechnym użyciu, ale obok „zwykłych” paneli mono i polikrystalicznych występujących w kolorach czarnym i granatowym, są już dostępne wielobarwne moduły zintegrowane z budynkiem. Takie rozwiązanie, zwane w języku branżowym BIPV (building integrated photovoltaics), stanowi inspirację dla architektów, a panele kolorowe pełnią nie tylko pierwotną funkcję produkcji energii, ale jednocześnie są estetycznym i nietuzinkowym elementem strukturalnym budynku. Moduły są dostępne w odcieniach niebieskim, zielonym, czerwonym i szarym.

Elementy instalacji fotowoltaicznej kupujmy wyłącznie u oficjalnych dystrybutorów. Uważajmy na „wyjątkowe okazje” i podejrzane spółki oraz niskie ceny komponentów, które mogą pochodzić z nielegalnych źródeł.

Firma Leszczyński Systems profesjonalnie doradzi Państwu w kwestii doboru modułów i możecie mieć pewność, że zrealizuje instalację w oparciu o certyfikowane komponenty o świetnych parametrach. Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych. Własna elektrownia słoneczna na wyciągnięcie ręki!

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułW maju luzowanie koronawirusowych zasad bezpieczeństwa
Następny artykułZmiana godzin funkcjonowania punktu drive-thru przy szpitalu w Lęborku