Reklama

Jednym z największych wyzwań, przed jakim staje osoba w finansowych tarapatach, jest ustalenie – ile dokładnie i komu jesteśmy winni pieniądze? Narzędzia oraz sposoby radzenia sobie w takiej sytuacji, przedstawia kancelaria VESTRA w ramach swojego projektu Nabici w Długi. Szczegóły poniżej.

Wpadłeś w spiralę zadłużenia i nie wiesz jaki jest Twój obecny status i wysokość zobowiązań finansowych? Podpowiemy Ci jak możesz to sprawdzić! Jeżeli posiadasz wiele pojedynczych zobowiązań i oprócz nominalnej wartości długu wraz z jego kosztami i odsetkami straciłeś rachubę o jego wysokości, pracownicy naszej kancelarii pomogą Ci ustalić jaki jest aktualny status i wysokość Twojego zadłużenia.

Z naszą pomocą sprawdzenie stanu i wysokości zadłużenia nie będzie wcale skomplikowane. Istnieje bowiem kilka baz na podstawie, których pomożemy Ci ustalić kto jest Twoim wierzycielem, jaka jest aktualna wysokość długu oraz czy dług został sprzedany firmie windykacyjnej.

W pierwszej kolejności pracownik naszej kancelarii pomoże Ci uzyskać dostęp do Raportu BIK z Biura Informacji Kredytowej. Raport jest podstawowym i zarazem najważniejszym zbiorem informacji o Twoich zobowiązaniach i aktualnej sytuacji kredytowej. Dane w BIK aktualizowane są na bieżąco, natomiast sam Raport zawiera szczegółową historię zobowiązań kredytowych oraz finansowych. Wiemy, że obawiasz się skomplikowanej procedury oraz kosztów, jednakże nasi wykwalifikowani pracownicy szybko i bezproblemowo przeprowadzą Cię przez całą procedurę. Dodatkowo pomogą Ci wypełnić stosowny formularz, potwierdzić tożsamość oraz dokonać płatności – koszt to jedynie 39 zł. Co więcej po uzyskaniu Raportu przeanalizujemy z Tobą nie tylko historię kredytową, ale również historię poszczególnych rat, a także ustalimy szczegóły Twoich zobowiązań. Pokażemy Ci jak odczytać Raport oraz pomożemy Ci dowiedzieć się jakie posiadasz opóźnienia w płatnościach.

Jeżeli okaże się, że Twoja historia kredytowa jest nienajlepsza – nie obawiaj się. Oprócz tego, że pomożemy Ci ustalić aktualny status i wysokość Twoich zobowiązań, pokażemy Ci jak odczytać Raport, to również zaproponujemy Ci skuteczną pomoc w przypadku zaległości finansowych.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Wspólnie ustalimy stan Twojego zadłużenia, a także zaproponujemy Ci szereg rozwiązań na wyjście z trudnej sytuacji. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz skuteczne usługi oddłużania, a Nasza kadra pomoże Ci dopasować usługę odpowiednią do Twoich potrzeb.

Poprzedni artykułNad morze nową drogą krajową. Powstanie trasa do elektrowni atomowej
Następny artykułWsparcie dla uchodźców z Ukrainy. Punkty zbiórki i lista potrzebnych produktów