Reklama

Koszty ładowania pojazdów można obniżyć korzystając z własnego prądu wytworzonego przez instalację fotowoltaiczną.

To wygodny i prosty sposób na uzupełnienie energii pojazdu elektrycznego – należy podpiąć ładowarkę do samochodu elektrycznego i po kilku godzinach można ruszyć w podróż.

W ofercie lęborskiej firmy Leszczyński Systems dostępne są ładowarki do samochodów elektrycznych Corab. Odznaczają się wysoką jakością, posiadają możliwość montażu ściennego lub za pomocą stojaka podłogowego. Mają szeroki zakres maksymalnej mocy ładowania oraz wysoką klasę ochrony IP.

Przypominamy, że w edycji programu Mój Prąd 4.0 będzie można otrzymać dotację na zakup domowych ładowarek samochodów elektrycznych.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej oraz np. ładowarek do samochodów elektrycznych. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych i osprzętu.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułNie ma szans na szybką przebudowę linii kolejowej Gdynia – Lębork
Następny artykułJak dbać o panele fotowoltaiczne w czasie zimy