Jak dobrać moc instalacji do potrzeb gospodarstwa domowego
Jak dobrać moc instalacji do potrzeb gospodarstwa domowego
Reklama

Dobór instalacji fotowoltaicznej dla konkretnego gospodarstwa domowego musi być bardzo precyzyjny i poprzedzony szczegółowymi obliczeniami. Inwestycja w instalację fotowoltaiczną o zbyt dużej mocy, która będzie większa niż nasze roczne zapotrzebowanie na prąd, jest po prostu nieopłacalna.

Jeśli chcesz samodzielne obliczyć niezbędną dla twojego domu moc instalacji fotowoltaicznej, możesz skorzystać z internetowych kalkulatorów. Trzeba jednak pamiętać, że będą to jedynie obliczenia szacunkowe i przed podjęciem ostatecznej decyzji o zainstalowaniu paneli lepiej skontaktować się z fachowcami – takimi jak firma Leszczyński Systems.

Moc instalacji dobieramy w zależności od zapotrzebowania na energię elektryczną (wielkość gospodarstwa domowego, ilość urządzeń elektrycznych) i położenia dachu. Firma Leszczyński Systems pomoże swoim Klientom w doborze najbardziej optymalnego rodzaju i mocy instalacji fotowoltaicznej. Eksperci przeprowadzą audyt, dokonają analizy rocznego zużycia energii, określą wymagany poziom mocy instalacji. Zadbają również o profesjonalną obsługę posprzedażową: instalacja będzie monitorowana 24/7 w celu zapewnienia maksimum wydajności.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułPracowity tydzień lęborskich policjantów na froncie walki z pandemią
Następny artykułDwa tysiące kobiet gotowych do działania. Sukces „Marca na obcasach” 2021 on-line