PPH AMG Sp. z o.o. - PPR 2019 (nagroda główna - od 51 do 250 pracowników)
Reklama

Duże wyróżnienie w ostatnim tygodniu otrzymała firma PPH „AMG” sp. z.o.o. Podczas wielkiej Gali Evening 2020 „Pracodawców Pomorza” lęborskie przedsiębiorstwo zdobyło Nagrodę główną i tytuł Pomorski Pracodawca Roku 2019 w kategorii: przedsiębiorstwo zatrudniające od 51 do 250 pracowników. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu Maciej Babij.

Znany producent kontenerów w Lęborku swoją działalność prowadzi już 30 lat i przez ten okres zyskał status jednego z liderów wśród producentów kontenerów w Polsce. Ponad 90% produkcji trafia na eksport m.in. do Norwegii, Szwecji, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemiec.

Od 2018 roku firma działa w nowym zakładzie produkcyjnym na terenie Strefy Ekonomicznej „Lębork-Wschód”. Automatyzacja produkcji w tym procesów spawania, wprowadzenie nowoczesnych metod obróbki oraz wykończenia produktów stawiają firmę „AMG” w czołówce firm tej branży w Polsce i Europie. Firma poza działalnością gospodarczą aktywnie uczestniczy w procesach wspierających szkolnictwo zawodowe oraz wspiera wiele inicjatyw społecznych. Przedsiębiorstwo zatrudnia 195 pracowników.

Gratulujemy i zapraszamy na krótką wideo wizytę do zakładu przy ulicy Wileńskiej 26

Poprzedni artykułPochodzący z Lęborka aktor Kacper Młynarkiewicz zagra w serialu „Barwy Szczęścia”
Następny artykułJEST WYROK DLA PODPALACZA – ZABÓJCY DOŻYWOCIE