Reklama

Seniorzy i przedsiębiorcy spotkali się w Lęborku z parlamentarzystami Koalicji Obywatelskiej, aby omówić bieżącą sytuację w Polsce. W dyskusjach uczestniczyli Janusz Lewandowski, Adam Szejnfeld, Alicja Chybicka, Jadwiga Rotnicka i gospodarz wydarzenia senator Kazimierz Kleina.

Spotkania miały charakter otwarty, umożliwiając mieszkańcom Lęborka bezpośredni dialog z politykami. Tematy poruszane podczas spotkań dotyczyły różnorodnych aspektów politycznych i gospodarczych, które wpływają na codzienne życie obywateli. Seniorzy mieli okazję przedstawić swoje problemy i obawy związane z polityką społeczną, podczas gdy przedsiębiorcy omawiali kwestie związane z rozwojem biznesu i regulacjami rządowymi.

W czwartek, 18 maja na Pomorzu obywa się seria spotkań zorganizowanych przez Platformę Obywatelską. Ta formuła jest już znana z innych regionów. Głównym wydarzeniem jest spotkanie z Donaldem Tuskiem w Słupsku, podczas gdy grupy parlamentarzystów spotkają się z mieszkańcami w powiatach. Łącznie odbywa się kilkadziesiąt spotkań.

Poprzedni artykułBezpieczniej na drodze do Żarnowskiej
Następny artykułBurmistrz szykuje otwarcie ulicy Tczewskiej przy markecie Aldi. Mieszkańcy zapłacą pół miliona złotych?