Reklama

Przed nami czwarta edycja wyścigu rowerowego MTB Pazur Lęborskiego Lwa. Zmagania rozpoczną się w niedzielę 16 września już o godz. 9:00. Wystartować może każdy, nie trzeba być wyczynowcem.

Impreza, zostanie przeprowadzona na obszarach leśnych otaczających od południa Stadion Miejski w Lęborku (ul. Kusocińskiego 56). Zmagania odbędą się w kilku kategoriach wiekowych, uwzględniających podział na dziewczęta i chłopców, kobiety i mężczyzn. Dla każdej kategorii przygotowano osobną trasę, o ustalonej liczbie okrążeń, dostosowaną stopniem trudności i długością do poziomu umiejętności uczestników.

Zapisy przyjmowane będą w biurze wyścigu w godz. 9:00 – 10:00, w dniu imprezy. Osoby niepełnoletnie będą zobowiązane przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na uczestnictwo w zawodach. O godz. 9:30 zaplanowano rozpoczęcie zmagań w pierwszej kategorii – Smerfy (dla najmłodszych).

Wpisowe: zawodnicy do 18 roku życia – 15 zł, zawodnicy po 18 roku życia – 25 zł..

fot. sxc.hu

Trzem najszybszym zawodnikom w poszczególnych grupach wiekowych (w ramach kategorii Mini i Hobby) oraz pięciu pierwszym na linii mety rywalizującym w kategorii Mega zostaną przyznane atrakcyjne nagrody. Ponadto każdy startujący w kategorii Smerfy otrzyma pamiątkowy medal. Warto dodać, że wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą zawody, rozlosowane będą upominki-niespodzianki.

Po przekroczeniu linii mety rowerzyści będą mieli możliwość spożyć posiłek regeneracyjny. Zmagania organizuje LOT Ziemia Lęborska oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.

Pliki do pobrania:

mat. prasowe