Reklama

W drugi weekend września przy pomocy Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Starostwa w Lęborku oraz Ośrodka ZDROWOTEL, pracownicy CIT w Łebie wybrali się do Łodzi na IX Jarmark Wojewódzki.

Jarmark Wojewódzki w Łodzi jest wielkim wydarzeniem dla łodzian i okolicznych mieszkańców. Odbywa się co roku na ul. Piotrkowskiej, jednak z uwagi na remonty jednorazowo przeniesiono go w okolice Politechniki Łódzkiej.

– Przedstawialiśmy łodzianom atrakcje Łeby i okolic, z których można skorzystać, podczas wypoczynku w naszym mieście. Zachęcaliśmy wszystkich do przyjazdu do Łeby o każdej porze roku, prezentując wiele równie interesujących i niemniej atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu – mówi Paweł Dąbrowski z Urzędu Miasta w Łodzi.

ot. Paweł Dąbrowski / UM Łeba

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów i mieszkańców Łodzi, o czym świadczyła bardzo wysoka frekwencja. Odwiedzający chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o Łebie, lecz równie często można było usłyszeć krótkie, lecz budujące słowa „Moja ukochana Łeba”. Wielu z przechodniów zatrzymywało się i pytało, co Łeba robi w Łodzi, uznając pomysł promowania się w tamtym regionie, za bardzo dobry. – Wiele osób żegnało się z nami słowami: „Do zobaczenia w Łebie!” – dodaje Dąbrowski.