Reklama

Choć Polska nie należy do krajów z wybitnie wysokimi temperaturami, to globalne ocieplenie klimatu i przychodzące wraz z tym zjawiskiem fale upałów coraz częściej — również w naszym kraju — utrudniają normalne funkcjonowanie.

Najskuteczniejszym rozwiązaniem do schładzania pomieszczeń domów, biur, mieszkań i sklepów jest klimatyzacja. Ale tu pojawia się pytanie — czy w dobie wciąż rosnących kosztów energii warto inwestować w kolejne urządzenie generujące — oprócz oczekiwanego zimnego powietrza — również dodatkowe koszty?

Jeśli połączymy klimatyzator z systemem fotowoltaicznym okaże się, że nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. W letnie miesiące panele produkują nadmiar energii, której przeciętny użytkownik nie jest w stanie zużyć na bieżące potrzeby. Śmiało więc możemy podłączyć do sieci klimatyzator i cieszyć się świeżym schłodzonym i nawilżonym powietrzem praktycznie za darmo.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułPodłączenie Osiedla Roszarniczego do ogrzewania MPEC-u tanie nie będzie
Następny artykułDroga z Kębłowa Nowowiejskiego do granicy z gminą Łęczyce zostanie wyremontowana