Dawno nie pisaliśmy o naszej czołowej strzelczyni, uczestniczki Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012 Pauli Wrońskiej. Urodzona w Lęborku zawodniczka klubu LOK Lider Amicus Lębork zdobyła właśnie na Mistrzostwach Europy w Zagrzebiu drużynowo brązowy medal na 300 metrów. Na zdjęciu Paula po prawej.

Reprezentacja Polski w składzie Sylwia Bogacka – Gwardia Zielona Góra, Karolina Kowalczyk – Śląsk Wrocław, Paula Wrońska -LOK Lider Amicus Lębork medal wywalczyła w konkurencji karabin dowolny 3 postawy na 300 metrów.

W drugim dniu zmagań Paula Wrońska z wynikiem 588 pkt. zajęła 6 miejsce w strzelaniu w postawie leżącej na dystansie 300 m.

Dla Reprezentacji Polski był to znakomity start. Polacy na Mistrzostwach Europy Zagrzebiu w karabinie na 300 metrów zdobyli 6 medali na 9 konkurencji (dwa razy złoto, srebro i brąz).