Reklama

Kilka milionów polskich gospodarstw domowych stoi przed koniecznością wymiany starych nieekologicznych pieców na nowe urządzenia. W związku z tym pojawia się pytanie — czy oprócz  „serca” konieczna jest też wymiana całego systemu.

Pompy ciepła najlepiej pracują w połączeniu z niskotemperaturowymi odbiornikami, takimi jak ogrzewanie ścienne lub podłogowe.

Jednak na rynku są dostępne również pompy ciepła wysokotemperaturowe, które bardzo dobrze współpracują z tradycyjną instalacją. Ze względu na mniejszą wydajność takiego systemu należałoby rozważyć docieplenie budynku, np. korzystając z dotacji na termomodernizację w ramach Programu Czyste Powietrze.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich spraw technicznych i formalności związanych z montażem pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  • +48 669 777 999
  • +48 669 777 246
  • +48 665 777 246
  • [email protected]
Poprzedni artykułDotacje na pompy ciepła. Jak skorzystać z rządowego dofinansowania?
Następny artykułRuszyły prace przy budowie lęborskiego odcinka drogi ekspresowej S6