Reklama

Leszczyński Systems, partner firmy CORAB, prezentuje najnowszy produkt jakim jest moduł PV wyprodukowany w technologii hulf-cut.

ENCOR EC395M-10-108FB to panel o wysokiej wydajności przy niskim natężeniu promieniowania, posiada czarną folię kompozytową oraz czarną ramę z anodyzowanego aluminium. Dłuższy niż w standardzie przewód umożliwia montaż panelu w poziomie.

Producent zapewnia 25 lat gwarancji na wydajność i 12 lat gwarancji produktowej.

Rodzina ENCOR to obecnie 3 rodzaje modułów, oprócz opisywanego premierowego panelu, godny uwagi jest też moduł wykonany w technologii half-cut bifacjalny, czyli wysokowydajny dwustronny moduł monokrystaliczny z podwójną szybą, na który producent udziela aż 30 lat gwarancji wydajności liniowej i 15 lat gwarancji na sam produkt. ENCOR EC385M-6-120NB-BF wykazuje się większą produkcją szczególnie w pochmurne dni i w zapylonym środowisku.

Moduły ENCOR to seria produkowana na specjalne zamówienie Corab. Charakteryzują się dużą estetyką i wykonaniem na najwyższym poziomie staranności, które zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych inwestorów. Więcej informacji o produkcie dostępnych u przedstawicieli handlowych Leszczyński Systems — partnera firmy Corab.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich spraw technicznych i formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułJak uzyskać dotacje do pomp ciepła w nowo budowanych domach jednorodzinnych
Następny artykułNowa interaktywna wystawa w lęborskiej Wieży Ciśnień