Reklama

Osoby, które do 31 marca 2022 r. złożą wniosek do Operatora Sieci Dystrybucyjnej o przyłączenie mikroinstalacji do sieci, uprawnione będą do skorzystania z systemu opustów przez kolejne 15 lat (nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2035 r.).

Ci, którzy nie zdążą do tego terminu, będą rozliczani na zasadach net-billingu.

Warto się pospieszyć i nie zwlekać z decyzją do ostatniej chwili , ponieważ już teraz wydłużają się kolejki po komponenty, formalności związane ze złożeniem wniosków również trwają do kilku tygodni. Ponadto procedury z uzyskaniem kredytu i finansowaniem inwestycji również trzeba wliczyć w czas oczekiwania.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej. Należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułNa dzielnicy Lębork – Wschód przy ulicy Witosa powstanie długi chodnik
Następny artykułNowe zachorowania, przypadki śmiertelne i rekordowa liczba osób na kwarantannie