Reklama

W Lęborku, impreza na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się nie tylko w auli Mechanika. Finał wesprą również  znani na Pomorzu DJ’s, którzy zagrają na charytatywnym party w lęborskim Ellit Club. Początek w niedzielę o godzinie 18:00. Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do klubu, powstające lęborskie radio DreamSound szykuje audycję na żywo.

N-Team oraz MTC-Music zapowiadają świetną zabawę przy muzyce house oraz czarnych rytmach. O imprezowy nastrój zadbają: DJ Any, Matthew Colss, DJ Rimm, Groove Dee, Oscar LLoyd oraz Ones. Nie ustalono ceny za wstęp, obowiązywać będzie dobrowolna wpłata na rzecz WOŚP.

Cel jest szczytny, liczymy więc na duże zainteresowanie i pełną puszkę! – mówi Oscar Lloyd, DJ oraz współorganizator imprezy. – Wszyscy zagrają za darmo, dodatkowo przekazana zostanie część pieniędzy, które w tym dniu zarobi bar. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić przy okazji wspierając Orkiestrę.

Na imprezie zagrają najlepsi DJ's Pomorza / fot. www.ellit-restaurant.pl
Na imprezie zagrają najlepsi DJ's Pomorza / fot. www.ellit-restaurant.pl

Młoda lęborska stacja radiowa DreamSound, która w styczniu nadaje testowo, przeniesie w niedzielę do Ellit Club swoje studio. W ciągu kilkugodzinnej audycji, oprócz klubowej muzyki, słuchacze będą mieli okazję usłyszeć prowadzone przez prezenterów rozmowy.

Szykuje się kapitalna atmosfera i doborowe towarzystwo. Transmisję rozpoczniemy już o godzinie 17:30 – zapowiada Łukasz, właściciel radia DreamSound. – Poza muzyką na antenie nie zabraknie najświeższych newsów związanych z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wywiadów z gwiazdami wieczoru i uczestnikami imprezy. W planach mamy także konkursy dla słuchaczy. Warto być z nami w niedzielę.

Aby słuchać audycji, należy wejść na stronę www.radio.lebork.pl i kliknąć odpowiednią ikonę w nagłówku. Przygotowano także poradnik, który warto przeczytać gdy pojawią się problemy.

DreamSound oficjalnie startuje 1 lutego. Więcej o lęborskiej stacji radiowej wkrótce na łamach portalu e-Lębork.eu.