Reklama

Tydzień minął pod znakiem wspomnień o generale Sosabowskim. Ponad tysiąc uczniów lęborskich szkół obejrzało o nim film w kinie Fregata. W weekend nastąpi podsumowanie. Ale to nie wszystko.

W sobotę o 16:00 w LCK Fregata odbędzie się otwarty pokaz dla mieszkańców miasta filmu „Honor Generała”, na który wstęp jest bezpłatny. Wtedy też będzie można obejrzeć zmontowaną tam wystawę o 7. Harcerskiej Drużynie Czerwonych Beretów z Lęborka. Msza święta w intencji generała i jego żołnierzy odbędzie się w niedzielę o 11:00 w Sanktuarium Św. Jakuba.

Ellit Club zaprasza na swoje piąte urodziny.

A już w piątek swoje piąte urodziny świętuje Ellit Club. Organizatorzy zapowiadają zmiany i masę promocji na barze. Wystąpi duet DJ’ski z Poznania. Start o 21, wstęp będzie kosztował 15 zł. Natomiast w Różanej od piątku do niedzieli trwa lęborski Oktoberfest.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji urządza, po raz pierwszy w historii firmy, dzień otwarty dla mieszkańców Lęborka. W sobotę będziemy mogli zajrzeć do stacji uzdatniania wody w Parku Chrobrego od 10 do 14.

Z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu, Lokalna Grupa Rybacka „Pradolina Łeby” organizuje w Luzinie zlot rowerowy. Grupa rowerzystów, do której można dołączyć, wyjedzie także z Lęborka. Zbiórka w sobotę pod basztą NOTu o godz. 10:00.

Lęborskie Bractwo Historyczne zaprasza na spacer z duchami Krzyżaków. Rozpocznie się on w sobotę 22 września o godzinie 19.30 przy baszcie nr 24 (przeszklonej). Spacer będzie szansą na poznanie historii średniowiecznego miasta.

Poprzedni artykułZmiany w Ellit przed b-day party
Następny artykułZe Słupska wrócili bez punktów