Reklama

Trwałość i wydajność instalacji fotowoltaicznej w dużej mierze zależy od odpowiednio dobranych i połączonych z sobą elementów systemu fotowoltaicznego. Prawidłowy dobór komponentów jest gwarancją wydajnej i bezawaryjnej pracy.

Na komponenty systemu fotowoltaicznego składają się panele fotowoltaiczne, system montażowy, falownik (inwerter), kable i złączki solarne, zabezpieczenia elektryczne.

Firma Leszczyński Systems jako Corab Partner oferuje bezpieczne i trwałe komponenty wytwarzane zgodnie z obowiązującymi wymaganiami norm i przepisów prawnych.

Oferowane systemy fotowoltaiczne przeszły pozytywnie liczne badania laboratoryjne oraz testy wytrzymałościowe potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Opatrzone są znakiem CE, który potwierdza zgodność z europejskimi normami. Każdy etap produkcji jest monitorowany i podlega wewnętrznej kontroli jakości.

Zlecając wykonanie instalacji fotowoltaicznej firmie Leszczyński Systems masz pewność, że zostanie ona idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Firma Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]