Reklama

Trzecie miejsce wśród 13 witryn zajęła strona internetowa piłkarskiej sekcji Pogoni Lębork. Plebiscyt organizowany już od trzech lat, ma na celu wyłaniać najlepsze strony klubów IV ligi. W tym roku podium należało do beniaminków.  Serwis pogon.lebork.pl uplasował się za chojniczanka.pl i pomezania.pl.

Podobnie jak w poprzednich edycjach rankingu głosy oddawali wszyscy administratorzy stron internetowych klubów IV ligi. Regulamin nie przewidywał głosowania na swoją witrynę. – Trzecie miejsce serwisu Pogoni na pewno cieszy i jest kolejnym zastrzykiem motywacji do dalszej pracy. Konkurencja była mocna, a pierwsze sześć witryn reprezentuje wysoki poziom. Cieszę się, że grupa związana od lat z naszym internetowym serwisem stworzyła coś co jest doceniane na Pomorzu – mówi Janusz Pomorski, naczelny pogon.lebork.pl.

Tabela końcowa:

 1. CHOJNICZANKA (chojniczanka.pl) 127 pkt.
 2. POMEZANIA (pomezania.pl) 124 pkt.
 3. POGOŃ LĘBORK (pogon.lebork.pl) 107 pkt.
 4. CZARNI PRUSZCZ GD. (czarni.pruszcz-gdanski.pl) 102 pkt.
 5. GRYF WEJHEROWO (gryf.wejher.info) 91 pkt.
 6. POMEZANIA (pomezania.org) 89
 7. POWIŚLE DZIERZGOŃ (powisledzierzgon.pl) 82 pkt.
 8. UNIA TCZEW (unia.tczew.pl) 80 pkt.
 9. KORAL DĘBNICA (koraldebnica.pl) 61 pkt.
 10. MURKAM PRZODKOWO (murkamprzodkowo.pl) 51 pkt.
 11. WISŁA TCZEW (wisłatczew.pl) 43 pkt.
 12. START MRZEZINO (startmrzezino.pl) 40 pkt.
 13. BRDA PRZECHLEWO (meezan.exactmedia.pl/modules/news/) 17 pkt.

Serwis Pogoni istnieje w sieci od 5 lat. Przez ten okres, zgromadził ponad 500 artykułów oraz setki zdjęć dokumentujących wydarzenia związane z sekcją piłki nożnej. Prowadzenie serwisu internetowego to nie jedyna działalność osób związanych z pogon.lebork.pl. Program meczowy „Pogoń Gol!” rozprowadzany na stadionie, wieszanie oficjalnych plakatów meczowych, spikerka podczas spotkań lęborskiego klubu czy współorganizowanie imprez okolicznościowych związanych z sekcją to najważniejsze punkty poza internetowej działalności tuż obok regularnie przygotowanych komunikatów prasowych dla lokalnych mediów czy wsparciu klubu w realizacji zobowiązań sponsorskich.

Przeczytaj więcej o plebiscycie na najlepszą stronę klubów IV ligi Pomorze.

Poprzedni artykułFinał WOŚP w Nowej Wsi Lęborskiej
Następny artykułFanty na Finale WOŚP