Reklama

Lato to czas najintensywniejszych prac w rolnictwie, podobnie jak w pracy systemów fotowoltaicznych – najbardziej wydajne są w słoneczne letnie dni.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w gospodarstwie rolnym świadczy o nowoczesnym i dobrze zaplanowanym agrobiznesie. Obecność instalacji na terenie gospodarstwa znacznie podwyższa wartość nieruchomości i wpływa na wzrost konkurencyjności.

Panele fotowoltaiczne zastosowane w gospodarstwie, rozmieszczone na dachu domu, stodoły czy polu, to doskonała opcja oszczędności dla rolników, którzy chcą zdobyć niezależność energetyczną chroniąc się przed nieprzewidywalnymi awariami sieci energetycznej lub brakom w dostawie prądu.

Firma Leszczyński Systems oferuje pomoc w wyborze programów na dofinansowanie do ekologicznych źródeł energii. Obecnie takie dotacje dla gospodarstw rolnych można uzyskać z programu Czyste Powietrze i Agroenergia. Ponadto obok programów dofinansowania i dotacji, rolnicy, którzy posiadają tytuł własności lub współwłasności budynków, mogą skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułRusza program „Rosnąca Odporność”. Rząd proponuje dodatkowe środki dla samorządów
Następny artykułKajakarze bezpieczniej przepłyną rzeką Łebą przez Lębork