Reklama

W Polsce w bardzo szybkim tempie przybywa firm instalujących panele fotowoltaiczne. Wpływ na wzrost w tym sektorze mają dopłaty rządowe oraz europejskie fundusze. Problem w tym, że często decydujemy się na usługi monterów najtańszych, a nie najlepszych. Może to skutkować sporymi stratami pieniędzy.

Podczas wyboru dostawcy systemu fotowoltaicznego, w szczególności zwracajmy uwagę na podejrzanie atrakcyjne oferty dopłat, lub bardzo długie okresy gwarancyjne. Sprawdzajmy informacje znajdujące się na stronach internetowych m.in na ilość wykonanych instalacji. Niektóre firmy, potrafią w krótkim czasie zmienić ilość wykonanych instalacji z np. 200 na 700 potem na 1500 itd.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając firmę instalacyjną? Upewnijmy się jak długo działa na rynku i jakie ma doświadczenie. Ważne, czy bez trudności można znaleźć informacje i opinie o tej firmie w Internecie. Istotne jest także, czy oferuje usługi kompleksowe – np. pomoc w pozyskaniu finansowania, usługi naprawcze itp. Zapytajmy z jakich korzysta komponentów – czy spełniają normy i posiadają certyfikaty. Warto także dowiedzieć się o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ważny aspektem jest także przeanalizowanie, jak skonstruowana jest umowa i karta gwarancyjna.

Firma Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułEquinor stworzy w Łebie port serwisowy dla farm wiatrowych
Następny artykułOd 1 czerwca renciści i wcześniejsi emeryci mogą dorabiać