Reklama

Czy takie zjawiska jak burza, grad, śnieżyca, wysoka lub niska temperatura, zachmurzenie, wichura nie spowodują uszkodzeń lub nie wpłyną na spadek mocy systemu fotowoltaicznego zamontowanego na naszym dachu?

Generalnie nie, a nawet niekiedy mogą poprawiać ich pracę, np. wiatr chłodzi moduły (zwłaszcza w porze letniej) co zwiększa ich moc. Moduły fotowoltaiczne są niezwykle odporne na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne. Panele pokryte są hartowanym 3-4 mm szkłem, więc istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że pękną lub zarysują się np. podczas nawałnicy.

Aby dodatkowo ustrzec się przed uszkodzeniem instalacji podczas złych warunków pogodowych, warto wybrać sprawdzonego instalatora. Elementy instalacji fotowoltaicznej kupujmy wyłącznie u oficjalnych dystrybutorów. Uważajmy na „wyjątkowe okazje” i podejrzane spółki oraz niskie ceny komponentów, które mogą pochodzić z nielegalnych źródeł.

Firma Leszczyński Systems profesjonalnie doradzi Państwu w kwestii doboru modułów i możecie mieć pewność, że zrealizuje instalację w oparciu o certyfikowane komponenty o świetnych parametrach. Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych. Własna elektrownia słoneczna na wyciągnięcie ręki!

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułCeny atrakcyjnych działek w Lęborku biją kolejne rekordy
Następny artykuł„Trzynastka” trafiła do blisko 480 tys. mieszkańców Pomorza