Reklama

Prawdziwy boom obserwujemy od kilku lat w sektorze budownictwa mieszkaniowego w Lęborku oraz okolicach. Bez względu na to czy mówimy o budownictwie wielorodzinnym czy indywidualnym, kluczowy dla inwestora jest wybór źródła ciepła. Dostawcy – instalatora warto poszukać na rynku lokalnym.

Zadaniem pompy ciepła jest uzyskanie ciepła z odnawialnych źródeł energii (powietrza, wody, gruntu). Uzyskane ciepło zostaje wykorzystane do ogrzewania pomieszczeń i wody lub na chłodzenie budynku latem. 99% wykonanych przez Leszczyński Systems instalacji pomp ciepła połączonych jest z systemem fotowoltaicznym. Dzięki temu połączeniu klient staje się niezależny bo ma prąd i ogrzewanie za darmo.

Przedsięwzięcie obejmujące demontaż nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe oraz zakup i montaż pompy ciepła może zostać objęte dofinansowaniem w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. Dostępne są również inne formy finansowania – w tym ekokredyt na preferencyjnych warunkach. Decydując się na wybór firmy Leszczyński Systems jako instalatora, inwestor uzyskuje preferencyjne warunki finansowe.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

  • www.LeszczynskiSystems.pl
  •  +48 669 777 999
  •  +48 669 777 246
  •  +48 665 777 246
  •  [email protected]
Poprzedni artykułSzpital polowy COVID-19 w Amber Expo przyjmuje pierwszych pacjentów
Następny artykułMożesz pomóc spełnić marzenie 15-latka z Lęborka, który walczy z nowotworem