Reklama

Dla osób rozważających montaż instalacji fotowoltaicznej w Lęborku mamy dobrą radę – poszukiwanie firmy do realizacji naszego zlecenia warto rozpocząć wśród lokalnych przedsiębiorców. Wybierając firmę z sąsiedztwa, wspieramy tworzenie miejsc pracy w okolicy, a podatki zasilą budżet naszego samorządu!

Firma Leszczyński Systems profesjonalnie doradzi Państwu w kwestii doboru modułów i możecie mieć pewność, że zrealizuje instalację w oparciu o certyfikowane komponenty o świetnych parametrach. Leszczyński Systems należy do społeczności Corab Partner – sieci najlepszych instalatorów fotowoltaiki w kraju. Jest to również porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Dodatkowo firma Leszczyński Systems wspólnie z Santander Leasing oferuje indywidualną propozycję współpracy w zakresie kredytowania usług i produktów z obszaru mikroinstalacji fotowoltaicznych. Własna elektrownia słoneczna na wyciągnięcie ręki!

Elementy instalacji fotowoltaicznej kupujmy wyłącznie u oficjalnych dystrybutorów. Uważajmy na „wyjątkowe okazje” i podejrzane spółki oraz niskie ceny komponentów, które mogą pochodzić z nielegalnych źródeł.

Leszczyński Systems – lokalna rodzinna firma

Poprzedni artykułPrzedszkolaki z „dziesiątki” mają nową sensoryczną ścieżkę z naturalnymi podłożami
Następny artykułLęborscy żołnierze wygrali zawody Wojsk Lądowych na poligonie w Biedrusku!