Reklama

Agoga Gym Lębork zaprasza w niedzielę 26 sierpnia na pierwsze amatorskie zawody CrossFit. Start o godz. 10:00 przy ul. Abrahama 10 w Lęborku.

– Nasze zajęcia crossfit cieszą się duża popularnością i postanowiliśmy zaprosić mieszkańców Lęborka do rywalizacji – mówi Karol Kruzel, trener w Agoga Gym Lębork.

Uczestnicy zawodów zmierzą się w specjalnie przygotowanym programie, w którego skład wejdą m.in. podciągnięcia na drążku, wskoki na skrzynię, pompki, krótkie sprinty, kettlebell swing i metball burpees. Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach: Open Mężczyzn oraz Open Kobiet.

Organizatorem zawodów jest Agoga Gym Lębork. Imprezę wspierają firmy Eurocast, Zielona Restauracja, DJ Projects, Rembud, oficjalny partner Wół i Spółka oraz Urbański MEDIA.

CrossFit to program treningu siłowego i kondycyjnego. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni. Uprawiany jest bardzo często amatorsko, jako trening ogólnorozwojowy, który może wykonywać praktycznie każdy. Liczne badania potwierdzają, że to właśnie krótkie i intensywne treningi interwałowe przekładają się na najlepsze rezultaty budując masę mięśniową i poprawiając wydolność.

https://www.facebook.com/elebork/videos/670904606620804/