Reklama

Agoga Gym Lębork zaprasza w niedzielę 26 sierpnia na pierwsze amatorskie zawody CrossFit. Start o godz. 10:00 przy ul. Abrahama 10 w Lęborku.

– Nasze zajęcia crossfit cieszą się duża popularnością i postanowiliśmy zaprosić mieszkańców Lęborka do rywalizacji – mówi Karol Kruzel, trener w Agoga Gym Lębork.

Uczestnicy zawodów zmierzą się w specjalnie przygotowanym programie, w którego skład wejdą m.in. podciągnięcia na drążku, wskoki na skrzynię, pompki, krótkie sprinty, kettlebell swing i metball burpees. Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach: Open Mężczyzn oraz Open Kobiet.

Organizatorem zawodów jest Agoga Gym Lębork. Imprezę wspierają firmy Eurocast, Zielona Restauracja, DJ Projects, Rembud, oficjalny partner Wół i Spółka oraz Urbański MEDIA.

CrossFit to program treningu siłowego i kondycyjnego. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni. Uprawiany jest bardzo często amatorsko, jako trening ogólnorozwojowy, który może wykonywać praktycznie każdy. Liczne badania potwierdzają, że to właśnie krótkie i intensywne treningi interwałowe przekładają się na najlepsze rezultaty budując masę mięśniową i poprawiając wydolność.

Agoga Gym – zawody CROSSFIT w Lęborku

Amatorskie zawody CROSSFIT w Lęborku już w najbliższą niedzielę! Agoga Gym Lębork zaprasza w niedzielę 26 sierpnia na pierwsze amatorskie zawody CrossFit. Start o godz. 10:00 przy ul. Abrahama 10 w Lęborku.- Nasze zajęcia crossfit cieszą się dużą popularnością i postanowiliśmy zaprosić mieszkańców Lęborka do rywalizacji – mówi Karol Kruzel, trener w Agoga Gym Lębork.Uczestnicy zawodów zmierzą się w specjalnie przygotowanym programie, w którego skład wejdą m.in. podciągnięcia na drążku, wskoki na skrzynię, pompki, krótkie sprinty, kettlebell swing i metball burpees. Rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach: Open Mężczyzn oraz Open Kobiet.Organizatorem zawodów jest Agoga Gym Lębork. Imprezę wspierają firmy Eurocast Spółka z o.o., Zielona Restauracja, DJ Products Engineering Solutions, Rembud, oficjalny partner Wół i spółka oraz Urbański MEDIA.CrossFit to program treningu siłowego i kondycyjnego. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni. Uprawiany jest bardzo często amatorsko, jako trening ogólnorozwojowy, który może wykonywać praktycznie każdy. Liczne badania potwierdzają, że to właśnie krótkie i intensywne treningi interwałowe przekładają się na najlepsze rezultaty budując masę mięśniową i poprawiając wydolność.

Opublikowany przez e-Lębork :: Miasto w sieci Środa, 22 sierpnia 2018

Poprzedni artykułTeatr Tańca Jeszcze 5 Minut z nowym spektaklem
Następny artykułSetki latawców ponownie pojawią się w Łebie