Reklama

Teatr Tańca Jeszcze 5 Minut wraz z Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na premierę nowego spektaklu „Oswajanie”!

TTJ5M już po raz szósty zaprasza na swoją premierę. Spektakl „Oswajanie” prowadzi widza drogą, jaką pokonuje człowiek w momencie doświadczenia bolesnej sytuacji. Próbuje przedstawić etapy odnajdywania się w nowej rzeczywistości.

Szok, początkowe wyparcie, a wreszcie uświadomienie problemu. Poczucie pustki i wewnętrzna walka z własną słabością, aż w końcu nauka życia na nowo, opracowanie nowych norm funkcjonowania, gdyż dotychczasowe już nie działają… Ponadto tego samego dnia zostanie wystawiony gościnny spektakl pt. „Ewolucja”, będący dziełem jednej z tancerek TTJ5M Julii Świątek.

Jest to spektakl dyplomowy mający już swoją premierę w czerwcu tego roku na deskach Akademii Muzycznej w Łodzi. A oto jego opis: Istotą ewolucji, zarówno biologicznej jak i cywilizacyjnej, jest nieustanny ciąg zmian na lepsze. Ale w tym właśnie szkopuł, jak powiada Hamlet. Czy każda zmiana jest zmianą na lepsze? Do czego dążymy we współczesnym świecie?

Termin: 23 września 2018 r. godz. 16:00
Miejsce: Lęborskie Centrum Kultury „Fregata”
Bilety: cena 10 zł do nabycia w kasie kina

Poprzedni artykułLęborskie eliminacje do Mistrzostw Polski w grze ICECOOL
Następny artykułAgoga Gym Challenge – zawody CrossFit w Lęborku