Reklama

26 sierpnia Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na eliminacje do mistrzostw Polski w Icecool! Dobra zabawa gwarantowana, a dla zwycięzców polskich eliminacji czeka dwudniowy wyjazd na finał do Rygi! Rozgrywka rozpoczyna się już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 w Stacji Kultura!

Eliminacje odbywają się w całej Polsce. Zwycięzcy poszczególnych turniejów będą zaproszeni na ogólnopolski finał, który odbędzie się jesienią 2018 roku. Podczas niego zostanie wyłoniona jedna osoba, która pojedzie na światowy finał – odbędzie się on w dniach 24-25 listopada 2018 w stolicy Łotwy, Rydze.

Główną nagrodą w turnieju, którą otrzyma zwycięzca światowego finału, jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w lodowym hotelu w Skandynawii. Dodatkowo zwycięzcy wszystkich eliminacji lokalnych otrzymają pamiątkowe statuetki i specjalne zestawy kart.

IceCool to nowoczesna, wciągająca gra angażująca całą rodzinę. Uczestnicy poruszają pionkami pingwinów jedynie za pomocą pstrykania – im celniej to zrobią, tym lepiej. Podczas gdy jeden z graczy pełni rolę goniącego, pozostali muszą jak najszybciej zebrać ryby w swoim kolorze, ślizgając się między pomieszczeniami. Gdy już nauczymy się, jak wprawiać pingwiny w ruch, mamy nieskończone możliwości doskonalenia swoich umiejętności: możemy ćwiczyć celność, wysokie skoki i inne sztuczki, które zwiększą nasze szanse na zwycięstwo. Gra jest szybka, prosta, wciągająca, a ponadto angażuje uczestników ruchowo.