Reklama

Hotel Nadmorski w Łebie został nominowany do prestiżowej nagrody branży hotelarskiej Best Hotel Award 2013 w kategorii hotel 1-3* nad morzem.

– To dla nas z pewnością bardzo miłe wyróżnienie. Jesteśmy stosunkowo nowym obiektem i musieliśmy ciężko pracować, aby w dość krótkim czasie zyskać uznanie i sympatię gości – komentuje nominację Aleksander Becker, właściciel Hotelu Nadmorskiego. – Nasz hotel latem obsługuje głównie rodziny z dziećmi. Z roku na rok staramy się aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna. Udało nam się oddać do użytku salę konferencyjno-bankietową dzięki czemu po sezonie jesteśmy w stanie obsługiwać gości grupowych. Fakt, iż zostaliśmy zauważeni przez kapitułę konkursu z pewnością podziała na nas motywująco – dodaje.

mat. prasowe

Hotel, który uzyska największą liczbę głosów, zostanie wyróżniony nagrodą Best Hotel Award 2013 w danej kategorii. Nagrodami w głosowaniu dla hoteli, które zajmą pierwsze miejsca, są statuetki Best Hotel Award 2013, dyplomy oraz pakiety reklamowe. Obiekty, które zajmą miejsca drugie i trzecie otrzymają dyplomy oraz pakiety reklamowe.

Organizatorem plebiscytu jest firma Global Hotels & Travels z siedzibą w Krakowie. Głosowanie trwa od 11 lutego 2013 roku od godziny 12:00 do dnia 10 listopada 2013 roku do godziny 23:59. Głosować można za pośrednictwem strony internetowej www.besthotelaward.pl lub przez SMS.

Oprócz Hotelu Nadmorskiego nominowane w tej kategorii zostały obiekty: Zdrojowy Pro-Vita z Kołobrzegu, Energetyk z Ustki, Bartan z Gdańska, Hampton by Hilton ze Świnoujścia, Hotel Gdynia oraz ubiegłoroczny zwycięzca Villa Baltica z Sopotu.

Poprzedni artykułPrzejażdżka po plaży za kilkaset złotych
Następny artykułWstrząsająca relacja wyzwalania Lęborka