Kolejne mecze zostały rozegrane w ramach rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. W tym miesiącu siatkarze amatorzy spotkali się tylko raz w ostatnią niedziele lutego.

W niedzielne przedpołudnie zespoły walczyły w piątej już kolejce rundy zasadniczej. Podczas tej kolejki nie brakowało zaskakujących wyników. Dużą niespodzianką była wysoka wygrana zespołu Skojan MG Trans Puck z Bojan Żubry i późniejsza przegrana zespołu z Pucka z I Lęborskim Batalionem Zmechanizowanym. Była to pierwsza przegrana Skojan MG Trans Puck w lidze, dotkliwa szczególnie w drugim secie przegranym wysoko.

Wyrównany pojedynek był pomiędzy zespołami Romek Lębork i KS Baza 44. Oba zespoły bardzo chciały wygrać i walczył o każdy punkt. Lepsi okazali się zawodnicy KS Baza 44 którzy wygrali 2:1. Podczas tej kolejki był to jedyny mecz w którym była potrzeba rozegrania trzeciego seta.

Zwycięsko w tej kolejce wyszły również zespoły: AZS Lębork i Tom Blok Wejherowo. W tabeli dalej na pierwszy miejscu utrzymuje się zespół Skojan MG trans Puck, drugie miejsce należy do Bojan Żubry a trzecie zajmuje Romek Lębork. Tabele zamykają I LO w Lęborku oraz Gim 2 Lębork.

Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały jeszcze 3 kolejki, później ostatni zespół po rundzie zasadniczej odpada i zajmuje 10 miejsce. Zespoły z miejsc 3 -9 walczą w fazie play off o wejście do półfinałów, dwa pierwsze zespoły z rundy zasadniczej awansuje bezpośrednio do półfinałów. Kolejka

6 odbędzie się 10 marca, kolejka nr 7 rozegrana zostanie 24 marca. Zakończenie całych rozgrywek planowane jest na końcówkę kwietnia.