Reklama

Piłkarska sekcja Pogoni Lębork przygotowała dla swoich kibiców przedświąteczny konkurs. Do wygrania duże kalendarze ścienne ze zdjęciami drużyny seniorów. Przy okazji, Pogoniści chcą przekroczyć liczbę 1000 fanów na Facebooku.

„1000 fanów na Nowy Rok” to tytuł akcji, jaką przeprowadza redakcja serwisu www.pogon.lebork.pl w porozumieniu z zarządem piłkarskiej sekcji Pogoni Lębork oraz kibicami zrzeszonymi w Stowarzyszeniu Sympatyków Pogoni Lębork. Motywacją dla nowych fanów, ma być kalendarz, który wszyscy, także ci lubiący fanpage Pogoni od dawna, będą mogli wygrać.

– Kalendarze od dziś rozprowadza Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lębork, kilka z nich  postanowiliśmy rozlosować wśród naszych kibiców w ramach internetowego konkursu. Przy okazji, mamy nadzieję, że licznik naszych fanów na Facebooku, jeszcze przed końcem roku przekroczy tysiąc osób – mówi Janusz Pomorski, naczelny internetowego serwisu Pogoni.

Aby wygrać jeden z kalendarzy wystarczy wejść na fanpage Pogoni Lębork na Facebooku i odnaleźć wpis dotyczący konkursu. Zasady są proste – trzeba przede wszystkim polubić fanpage Pogoni. Po drugie należy polubić i udostępnić odpowiedni konkursowy wpis. Spośród osób, które to zrobią, redakcja wylosuje te, które otrzymają kalendarze. Konkurs potrwa od piątku godz. 20 do niedzieli godz. 20. Losowanie w poniedziałek.

Konkursowe zadanie znajdziesz na: www.facebook.com/pogonlebork >>