Reklama

35 uczestników wzięło udział w imprezie Photo Day, organizowanej przez Lęborski Klub Fotograficzny już po raz trzeci. Podczas tej edycji, miłośnicy fotografii wzięli na cel swoich obiektywów Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych.

Photo Day rozpoczął się w sobotę 13 października o godz. 10:00 zbiórką przy Bramie Kaszubskiego Pierścienia. Następnie grupa przeszła do sali audiowizualnej ZSMI, w której zaprezentowano film o historii szkoły. Dla sprawnego poruszania się oraz poznania dostępnych miejsc, uczestnicy pod opieką Sławomira Łukaszuka, wspólnie przemaszerowali po korytarzach i zakamarkach szkoły.

Po zapoznaniu się z topografią szkoły, rozpoczęła się „fotograficzna uczta”. Na kartach pamięci aparatów fotograficznych rejestrowano kadry z piwnic, strychów, sal dydaktycznych i auli. Impreza trwała ponad cztery godziny. W tym czasie powstały tysiące zdjęć.

fot. Sławomir Łukaszuk

Efekty wspólnego fotografowania wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania w CIT „Brama Kaszubskiego Pierścienia”, należy tylko dostarczyć do Lęborskiego Klubu Fotograficznego (ul. Krzywoustego 1, pokój 323, każdy czwartek godz. 18.30 lub e-mail: [email protected]) maksymalnie 10 wykonanych przez siebie fotografii. Termin dostarczenia zdjęć upływa 31 października.

Najlepsze prace każdego uczestnika „III Lęborskiego Photo Day”, zostaną zaprezentowane na wernisażu, a następnie na stronie LKF, regionalnego serwisu informacyjnego LeborkNEWS.pl oraz Facebooku.

Galeria

[nggallery id=167]

fot. Sławomir Łukaszuk

Poprzedni artykułPogoń wraca na fotel lidera
Następny artykułKursy komputerowe dla seniorów