Reklama

Miasto Lębork i Lęborskie Towarzystwo Sportowe UNIA zapraszają siatkarzy amatorów  do uczestnictwa w turnieju eliminacyjnym odbywającym się w ramach projektu „Baltic Rally – Bałtyckie mistrzostwa amatorów w grach zespołowych” programu Południowy Bałtyk.

Turniej w Lęborku jest jednym z trzech turniejów eliminacyjnych, które odbędą się w trzech krajach (Polska, Niemcy, Litwa). Podczas rozgrywek w Lęborku trzy najlepsze zespoły wywalczą awans do rozgrywek finałowych odbywających się w przyszłym roku także u nas. Miasto Lębork jako gospodarz projektu i w 2013 r. będzie gościł najlepsze amatorskie zespoły z regionu południowego Bałtyku.

fot. Marcin Klukowski

Zapisy zespołów do turnieju trwają do 10 października 2012 na adres mailowy [email protected]. Zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Wszyscy chętni do wzięcia udziału powinni zapoznać się z regulaminem turnieju dostępnym na stronie www.baltic-rally.eu i www.siatkowka.lebork.pl, w razie pytań proszę pisać na [email protected].

Początek rozgrywek planowany  jest na 14 października 2012, mecze będą odbywały się w niedzielne przedpołudnia przez pięć tygodni. Podczas turnieju promowane będzie aktywne spędzanie czasu wolnego oraz zdrowego stylu życia. Zakończenie turnieju eliminacyjnego zaplanowane jest na 18 listopada i to wtedy poznamy zespoły które wywalczyły możliwość gry w finale.

Marcin Klukowski