Reklama

Największe wydarzenie motoryzacyjne w północnej Polsce to Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne 3TM. To już czwarta edycja spotkania, które odbędzie się w dniach 22-23 września 2012 r. w Ergo Arenie.

Targi Motoryzacyjne mają swoją kilkuletnią historię na mapie pomorskich wydarzeń. Do tej pory miejscem spotkań był teren Międzynarodowych Targów Gdańskich, w tym roku – Ergo Arena. Mieszkańców Pomorza zapewne zaskoczy prezentacje nowych aut w ramach światowej premiery. Kilku wystawców zaprezentuje absolutnie nowe i niewidziane na polskim rynku auta.  Dobrą tradycją są akcje społeczne realizowane przez organizatora oraz partnerów targów. W tym roku klub motocyklowy Lotor w ramach akcji Moto Serce zorganizował możliwość oddawania krwi na potrzeby ofiar wypadków.

fot. 3tm.com.pl

W ramach akcji społecznych odbędą się pokazy szkoły bezpiecznej jazdy prowadzonej przez Automobil Klub Orski i EnjoyDriving – szkoły nauki jazdy.

Ważnym elementem targów jest ich kobieca twarz, czyli trzecia już edycja wyborów Miss Amber Moto. Walory pięknych pań zestawione z nowoczesnym pojazdami, jak co roku wywołają dreszcz emocji.

Przygotowano liczne konkursy, a wśród nagród jest nowoczesny skuter. W ramach działań społecznych przeprowadzone zostaną pokazy pierwszej pomocy, teoretyczne szkolenia jazdy na miejscu, a dla najmłodszych – konkursy z zakresu bezpieczeństwa na drodze. odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę zabytkowych aut, które przyjadą z całego Pomorza. Imprezę poprowadzi dziennikarz Adam Kornacki.

Bilety:

  • normalny – 12 zł
  • ulgowy – 10 zł (dla młodzieży uczącej się, studentów i emerytów po okazaniu ważnej legitymacji)
  • rodzinny – 25 zł (2 osoby dorosłe + dzieci do 16. roku życia)
  • dzieci do lat 6 – bezpłatnie

Parking:

  • samochód osobowy – 10 zł
  • autokar/bus – 30 zł
Poprzedni artykułXXVII Konkurs Stryjewskiego
Następny artykułLęborscy harcerze dbają o honor generała