Reklama

Wiadomo już jaka gwiazda światowej muzyki jako pierwsza wystąpi na PGE Arena Gdańsk! Będzie to Jennifer Lopez, którą zobaczymy w Gdańsku już  27 września. Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM oraz Arena Gdańsk Operator.

 – Mamy do czynienia z gwiazdą największego kalibru. Koncert takiego artysty będzie z pewnością godnym otwarciem muzycznym tak nowoczesnego obiektu jakim jest gdańska PGE Arena. Wierzymy, że występ J Lo  przejdzie do historii jako wyjątkowe wydarzenie – podkreśla Borys Hymczak, prezes zarządu Arena Gdańsk Operator.

Gdański koncert będzie częścią europejskiego tournee artystki. W jego trakcie Jennifer Lopez zaśpiewa w największych miastach Starego Kontynentu: od Paryża poprzez Madryt, Lizbonę, Zurych i Sztokholm, a na Moskwie skończywszy.

Sprzedaż biletów na koncert Jennifer Lopez rozpoczęła się w piątek 3 sierpnia. Bilety można kupować poprzez stronę www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: EMPIK oraz MEDIA MARKT). Bilety kosztują od 99 do 699 złotych (loże VIP).

mat. prasowe

Jennifer Lopez to nie tylko jedna z najwybitniejszych piosenkarek w historii muzyki, ale również niekwestionowana gwiazda showbiznesu. Od wielu lat z powodzeniem realizuje się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako modelka, czy aktorka. Wystarczy przypomnieć, że była nominowana do Złotego Globu oraz Grammy Awards. O skali jej popularności najlepiej świadczy fakt, że wśród latynoamerykańskich aktorek i piosenkarek to właśnie Jennifer Lopez jest najlepiej zarabiającą artystką na świecie.

Źródło: gdansk.pl, oprac. MK

Poprzedni artykułPrzygotowania tenisistów Pogoni
Następny artykułSolidarity of Arts 2012